Sharp LC-40LE185M 40 inch Full HD LED TV, Black
14% Off
Close
Price Summary
  • 14%
  • Overall you save 6,501 (14%) on this product
In Stock
Highlights:
Sharp LC-40LE185M 40 inch Full HD LED TV, Black | Best Price in Multan, Sound Reflect Design Feature for enhanced sound, USB 2.0x 1 HDMI x 1
30 People are viewing this right now!
Trues Badge
Description
Specification:
  • Brand Sharp
  • 40 inch FHD ready TV (Analog)
  • Audio Output – 10W (5w+5W)
  • Sound Reflect Design Feature for enhanced sound
  • USB 2.0x 1 HDMI x 1
  • Super Eco Mode for power saving
  • TV Size – 40 Inch
  • Add ‘1 x AV InputÂ’
  • Resolution:  FHD (1920 x 1080)
Additional information
Brands
Sharp
Screen Size
40 Inches
Resolution
FHD (1920 x 1080)
Reviews (0)
0 ★
0 Ratings
5 ★
0
4 ★
3 ★
2 ★
1 ★
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sharp LC-40LE185M 40 inch Full HD LED TV, Black”